• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkryj piękno Tajlandii

Na Ziemi jest niesamowicie wiele niezwykłych miejsc. Ciężko zatem w niedługim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to niemożliwe. I dlatego może skupmy się nieco bardziej na ujrzeniu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Moim skromnym zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu w szczególności spodoba się Tajlandia? No cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży powinni pamiętać, że Tajlandia to jakby nie patrzeć łatwa destynacja turystyczna.
Pewnie są łatwiejsze państwa, np. Portugalia, lecz jeżeli w grę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niezbyt drogo, przyjaźnie, a do tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod samodzielnych podróżników.
Wspaniały jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica świata. Głównie dzięki turystom z Chin. Fantastyczna jest również wyspa Phuket – to chyba raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż zapewne faceci poszukujących nocnych uciech będą zadowoleni.

Podobne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.