• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Odkryj piękno Tajlandii
Na świecie jest niesamowicie wiele niesamowitych miejsc. Ciężko zatem w krótkim tekście opisać najładniejsze atrakcje, bo to coś nierealnego. I dlatego może skupmy się bardziej na ujrzeniu fantastycznych miejsc na obszarze Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Komu szczególnie spodoba się Tajlandia? Cóż, pewnie internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży powinni orientować się, że Tajlandia to stosunkowo prosta destynacja.
Pewnie są prostsze kraje, na przykład Portugalia, lecz jeżeli w rachubę wchodzi Azja, Tajlandia jest najlepszym celem. Niedrogo, przyjemnie, a do tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod samodzielnych podróżników.
Niezwykły jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki Chińczykom. Niesamowita jest również wyspa Phuket – to chyba raj. Nieciekawa jest Pattaya, choć zapewne faceci szukający taniego seksu będą uradowani.

Podobne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.